مردی با فروش پسته اکبری بسته بندی موجودی حسابش میلیاردی شد

پسته اکبری بسته بندی سرشار از اسیدهای آمینه ضروری است، این آمینو اسیدها باید از طریق رژیم غذایی به دست آیند، زیرا بدن شما قادر به تولید آنها نیست.

در حالی که خوردن آجیل فواید زیادی برای سلامتی دارد، اما معمولاً کالری بالایی دارند با این حال، پسته جزو کم کالری ترین آجیل ها است.

با پروتئینی که حدود 14 درصد از محتوای کالری آنها را تشکیل می دهد، پسته از نظر محتوای پروتئین پس از بادام در رتبه دوم قرار دارد.

با وجود اینکه آجیل یک غذای پر انرژی است، یکی از مفیدترین غذاها برای کاهش وزن است.

این به این دلیل است که پسته سرشار از فیبر و پروتئین است که هر دو احساس سیری را افزایش می دهند و به شما کمک می کنند کمتر غذا بخورید.

پسته

در حالی که مطالعات کمی در مورد اثرات پسته بر وزن بررسی شده است، مواردی که وجود دارند امیدوارکننده هستند.

بر اساس یک بررسی از 11 مطالعه، مصرف منظم پسته ممکن است با کاهش شاخص توده بدنی مرتبط باشد که برای تخمین چربی بدن استفاده می شود با این حال، بررسی همچنین اشاره کرد که پسته با تغییر وزن بدن یا چربی شکم ارتباطی ندارد.

مطالعه 24 هفته ای دیگر روی افراد دارای اضافه وزن نشان داد که کسانی که 20 درصد کالری پسته مصرف می کردند 0.6 اینچ (1.5 سانتی متر) بیشتر از کسانی که پسته نمی خورند از دست دادند.

یکی از عواملی که احتمالاً به خواص کاهش وزن پسته کمک می کند این است که محتوای چربی آن ممکن است به طور کامل جذب نشود.

در واقع، چندین مطالعه سوء جذب چربی های آجیل را نشان داده اند. این به این دلیل است که بخشی از محتوای چربی آنها در دیواره سلولی آنها گیر کرده و از هضم آن در روده جلوگیری می کند.

علاوه بر این، پسته های بدون پوست برای خوردن آگاهانه خوب هستند، زیرا پوست کندن مغزها زمان می برد و سرعت خوردن را کاهش می دهد. پوسته‌های باقی‌مانده همچنین سرنخ بصری از تعداد آجیل‌هایی که خورده‌اید به شما می‌دهد.

یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که افرادی که پسته بدون پوست مصرف می‌کنند، 41 درصد کالری کمتری نسبت به افرادی که پسته پوست‌دار می‌خورند، مصرف می‌کنند.